Vizualizace interiéru
„Škoda, že jsem si výsledek nemohl prohlédnout ještě před rekonstrukcí. Rozhodl bych se jinak.“
Chcete se této větě vyhnout? Nechte si zpracovat vizualizaci interiéru. Ta vám ukáže, jak budou vypadat vaše hrubé obrysy jako hotové bydlení s nábytkem a květinou na stole, to všechno ve správném osvětlení.
Nadšení zaručeno.

A pokud jste realitní makléř nebo developer, vizualizace vám poslouží jako fotorealistická prezentace prostoru pro vašeho klienta. Jinými slovy, místo nekonkrétních skic a plánků klientovi předložíte pastvu pro oči.

Jak vypadá výstup vizualizace interiéru?

Výstupem vizualizace mohou být fotky, panoramatické 360° snímky, 3D půdorysy nebo dokonce krátká animace. K výstupům je možné i přidávat komentáře. S výstupem vhodným pro vaše potřeby vám ochotně poradím. Ukázky použití pro vizualizaci koupelny, vizualizaci kuchyně, či obývacího pokoje naleznete v jednotlivých podstránkách této kapitoly.

Kolik vizualizace interiéru stojí?

Cena je individuální a určuji ji podle náročnosti zakázky. Vždy se jí dozvíte před začátkem spolupráce.
Orientační ceník je k nahlédnutí zde.
 

Cena zahrnuje:

 • úvodní konzultaci
   
 • zpracování dohodnuté vizualizace interiéru
   
 • zapracování všech vašich připomínek
   
 • předávku vizualizace v předem domluveném formátu (odpovídající vzhled, rozměr i digitální formát)
   

Jak probíhá tvorba vizualizace interiéru?

 • Nejdříve se mi ozvete.
  Společně si promluvíme o vašem očekávání a o tom, co by měl výstup obsahovat. Podle toho si odsouhlasíme to nejlepší řešení pro vás.
   
 • Zašlu vám cenovou nabídku a poprosím vás o podklady.
  Jakmile cenovou nabídku odsouhlasíte, začnu na projektu pracovat. Také vás požádám o zaslání podkladů. V tomto případě platí, že čím kvalitnější podklady, tím lepší výstup. Připravte si tedy k ruce vaše návrhy, plánky, nebo výstupy od architekta. Mohou se hodit také fotografie místa. V případě potřeby také plány, či 3D modely konkrétních výrobků.

 • Vytvořím vizualizaci vašeho interiéru.
  A tu vám pošlu ke schválení. Pokud bude potřeba na vizualizaci něco přepracovat, stačí mi dát vědět – jedno kolo úprav je v ceně.

 

Klienti o mně říkají:

„Vřele doporučuji. Oceňuji rychlost, kvalitu, profesionalitu. Výsledek předčil moje očekávání.“
Eva Andrášiová, realitní poradce

„Rád bych tímto vřele doporučil Bc. Lenku Melicharovou a její služby interiérového designu a 3D grafiky, které nám moc pomohly ujasnit si představu o vzhledu obýváku spojeného s kuchyní v našem novém domě. Její vizualizace je velmi pěkně graficky zpracovaná, dá se v ní „rozhlížet“, objekty jsou proporcionální, jsou vzhledem k sobě správně velikostně nastavené, působí velmi reálně a člověk tak získá výbornou představu o možné podobě daného místa. Autorka nám vytvořila dokonce několik variant řešení a velmi tvůrčím a elegantním způsobem dokázala vyřešit problémy spojené se specifiky zmiňovaného prostoru.“
Marek Jurčík, IT konzultant

 

Nenechte se rekonstrukcí nepříjemně překvapit. Ozvěte se mi a nechte si zpracovat svojí vizualizaci.