Návrh interiéru a interiérový design
 
Těšíte se, jak si nově zařídíte byt, ale to „nově“ si prostě nedokážete dost dobře představit? Nevadí – zhotovím 3D prohlídku vašeho prostoru, kterou si budete virtuálně procházet a která vám pomůže celý nápad prakticky převést do reality. Ušetřete si zbytečné starosti a pokusy s kreslením toho, jak to „asi“ bude vypadat. 3D prohlídka vám dá jasnou odpověď.
 
 
 

Jak 3D prohlídka vypadá?

 

Kolik 3D prohlídka stojí?

 • od 4990 Kč (jedna místnost)
  Cenu určuji podle velikosti vašeho prostoru a vždy se jí dozvíte před začátkem spolupráce.
 

Cena zahrnuje:

 • úvodní konzultaci
   
 • minimálně 3 návrhy uspořádání interiéru ve formě 2D plánku
   
 • zpracování 3D půdorysu vybraného návrhu
   
 • zpracování 3D prohlídky vybraného návrhu
   
 • zapracování všech vašich připomínek
   
 • předávku 3D prohlídky ve formátu, který půjde pohodlně spustit na vašem počítači
 

Jak probíhá tvorba 3D prohlídky?

 • Nejdříve se mi ozvete.
  Společně si promluvíme o vašem očekávání a o tom, co by měl výstup obsahovat. Podle toho vybereme to nejlepší řešení pro vás.
   
 • Zašlu vám cenovou nabídku a poprosím vás o podklady.
  Jakmile cenovou nabídku odsouhlasíte, začnu na projektu pracovat. Také vás poprosím o zaslání podkladů, které máte k dispozici (plány a fotky prostoru, obrázky interiérů, bytových řešení či výrobků, které vás oslovily a chcete je v prohlídce použít).
   
 • Vytvořím různé varianty vašeho prostoru ve 2D pláncích.
  Ty vám pošlu a vy si vyberete několik favoritů, které budeme dále rozvíjet či kombinovat.
   
 • Zavoláme si a společně vybereme vítěze.
  Pomohu vám s výběrem z vašich favoritů – vyladíme společně jeden 2D plánek, který budeme rozvíjet až do plnohodnotné 3D prohlídky.
 

Klienti o mně říkají:

„Chtěla bych velice pochválit práci paní Lenky Melicharové. Spolupráce s ní byla fantastická. Přesně věděla, jak to cítím, s mými požadavky dokázala pracovat, ale popravdě ona byla ta, která měla to pravé cítění pro detail a vymyslela vše přesně tak, jak mě by ani nenapadlo a přitom jsem byla a jsem ze všeho nadšená. Také mě velmi mile překvapila nízká cena za všechny tyto služby, včetně virtuální prohlídky, že přesně vím, jak bude můj vysněný byt vypadat. Moc děkuji za takové odborníky. Pracuji jako asistentka v RK svého přítele, tak budu i našim klientům paní Lenku vřele doporučovat. (kráceno)“
– Jitka Malá, majitelka komerčního objektu
 
„Vřele doporučuji. Oceňuji rychlost, kvalitu, profesionalitu. Výsledek předčil moje očekávání.“
Eva Andrášiová, realitní poradce
 
„Rád bych tímto vřele doporučil Bc. Lenku Melicharovou a její služby interiérového designu a 3D grafiky, které nám moc pomohly ujasnit si představu o vzhledu obýváku spojeného s kuchyní v našem novém domě. Její vizualizace je velmi pěkně graficky zpracovaná, dá se v ní „rozhlížet“, objekty jsou proporcionální, jsou vzhledem k sobě správně velikostně nastavené, působí velmi reálně a člověk tak získá výbornou představu o možné podobě daného místa. Autorka nám vytvořila dokonce několik variant řešení a velmi tvůrčím a elegantním způsobem dokázala vyřešit problémy spojené se specifiky zmiňovaného prostoru.“
Marek Jurčík, IT konzultant
 
 

Od detailně propracovaného 3D návrhu vašeho prostoru vás dělí poslední krok. Stačí se mi ozvat.